Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Zbrojarz

Zbrojarz 1910-2400 euro netto! Bez języka!

1910 - 2400 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 15-09-2020
Data zakończenia 16-10-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1

Treść oferty

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.
Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032.

ZBROJARZ

Stawka: 1 910-2 470 euro netto miesięcznie
Umowa: polska umowa o pracę
Zakwaterowanie: 200 euro miesięcznie
Dojazd do Belgii: we własnym zakresie
Dojazd z kwatery do miejsca pracy: zwrot za kilometrówkę
Start pracy: od zaraz

Obowiązki:
-wiązanie zbrojeń, praca na prefabrykacji
-wylewanie betonu

Wymagania:
-doświadczenie na prefabrykacji; jako zbrojarz
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-mile widziana znajomość języka angielskiego
-mile widziany wyjazd własnym samochodem
Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego".
Pomorska
55/6
Wrocław
50-217
Polska