Zbrojarz ID Oferty: 150933 Zbrojarz – praca na hali Jobway
13 - 16 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 12-07-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 2
język obcy angielski, niderlandzki, niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Zbrojarz – praca na hali

Lokalizacja – BELGIA – MEULEBEKE – FLANDRIA ZACHODNIA
Umowa belgijska z belgijską agencją pracy
Mozliwosc nawiązania wieloletniej współpracy

Zadania:
- wykonywanie prac zbrojarskich na hali prefabrykacyjnej
- produkcja metalowych siatek
- produkcja prętów zbrojeniowych
- cięcie, gięcie, spawanie/ sczepianie stali zbrojeniowej

Oferujemy:
- ilość godzin: zapewnione 39 godzin w tygodniu + możliwe nadgodziny
- wypłata brutto: 13 € + wysokie dodatki za prace zmianowe + płatne godziny nadliczbowe
- wczasy pod gruszą
- 13ta pensja dla kazdego pracownika
- zasiłki na dzieci
- bony żywieniowe raz w roku w kwocie 250 euro
- zapewnione zakwaterowanie

Wymagania :
- doświadczenie na w/w stanowisku ( wymagana akceptacji CV przez klienta)
- znajomość w stopniu podstawowym jednego z wymienionych języków: angielski, francuski, niemiecki lub holenderski
Praca od 05.08.2019
Mile widziane ekipy