Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Zbrojarz-betoniarz

☑️ Zbrojarz → darmowe zakwaterowanie → Belgia

15.7 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-07-2020
Data zakończenia 30-08-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Opis stanowiska
o montaż zbrojeń w obiektach przemysłowych i kubaturowych
o wykonywanie pomiarów
o praca z rysunkiem technicznym
o Miejsce pracy : ANTWERPIA, BERCHEM, LEUVEN lub okolice.

Wymagania stanowiska
o doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku pracy
o mile widziana znajomość j. angielskiego (nie jest to warunek konieczny)
o umiejętności czytania rysunku technicznego
o samodzielnej realizacji powierzonych zadań
o dyspozycyjności i zaangażowania w realizacji wyznaczonych celów

Oferujemy
o stawkę godzinową: obecnie € 15,70 brutto + premie
o umowę o pracę
o darmowe zakwaterowanie, darmowy przejazd z kontraktu w obie strony, dojazd do pracy
o pracę od poniedziałku do piątku
o pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego - od 30 lat na rynku
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. ( KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Jana Łangowskiego 1/1 , (45-031), Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."
Jana Łangowskiego
1/1
Opole
45-031
Polska