Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Tynkarz

Praca blisko granicy! Darmowe zakwaterowanie!!

15.2 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-06-2020
Data zakończenia 31-07-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki

Treść oferty

Opis stanowiska:
- Obsługa maszyn i narzędzi tynkarskich
- Przygotowywanie różnych podłoży pod wykonanie tynku
- Tynkowanie wewnętrznych i zewnętrznych elewacji
- Praca w systemie 10 dni pracy/4 dni wolnego

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na powyżej wymienionym stanowisku
- Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
- Wynagrodzenie w wysokości 15,20€/h brutto
- Możliwe nadgodziny wypłacane z wynagrodzeniem lub zamieniane na czas wolny
- Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
- DARMOWE Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
- Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
- Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Legnicka
55c/2
Wrocław
54-203
Polska