Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Tester oprogramowania komputerowego

Tester oprogramowania / Software Tester

36000 - 48000 EUR brutto/rok
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 03-12-2019

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki, angielski

Treść oferty

Zadania
• praca nad rozwojem, przeprowadzanie i automatyzacja funkcjonalnych i niefunkcjonalnych testów oprogramowania,
• definiowanie obszaru testowania, jak również szacowanie nakładów pracy i energii oraz planowanie zasobów,
• sporządzanie scenariuszy i planów testów na podstawie posiadanych specyfikacji,
• analiza danych testowych, dokumentacji wyników testów i dokonywanie ustaleń w zespole pracowników,
• 2nd Level IT-Support dla działów specjalistycznych i pracowników.

Profil kandydata
• wykształcenie techniczne (np. technik informatyk) lub wyższe (np. informatyczne, informatyczne gospodarcze, matematyczne, fizyczne)
• wysoka chęć do nauki, umiejetność analizy i rozwiązywania problemów,
• umiejetność pracy w zespole i własna inicjatywa,
• bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i dobra znajomość języka angielskiego,
• chętnie pierwsze doświadczenia w obszarze testowania oprogramowania,
• ugruntowana znajomość powszechnie stosowanego języka skryptowego.
Nasza oferta
• interesujące projekty na własną odpowiedzialność w firmie ugruntowanej na rynku,
• miejsce pracy zorientowane na przyszłość,
• innowacyjny obszar pracy,
• wyposażenie najwyższej jakości w nowoczesnym budynku firmy,
• krótkie drogi komunikacyjne i decyzyjne,
• darmowa kawa i cherbata w firmowej kawiarni,
• regularne imprezy firmowe, takie jak biegi firmowe, impreza letnia i spotkanie bozonarodzeniowe.