Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Szwaczka

Szwacz / Szwaczka (K/M)

1700 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 16-03-2020
Data zakończenia 16-04-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1

Treść oferty

Dla naszych klientów na terenie Niemiec, poszukujemy szwaczy, szwaczki, do szycia tapicerki meblowej.

ZADANIA:
• Szycie tapicerki na meble biurowe,

OCZEKUJEMY:
• Doświadczenia w zawodzie,

OFERUJEMY:
• Stabilne długoterminowe zatrudnienie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niemiecką umowę o pracę,
• Otwartą i przyjacielską atmosferę pracy,
• Zakwaterowanie koszt do 450 Euro,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960 wykraczających poza zakres danych wskazanych w Kodeksie pracy.