Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Stolarz

STOLARZ praca w Hamburgu, niemiecka umowa!

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 09-06-2021
Data zakończenia 10-07-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

STOLARZ

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Oferujemy
Niemiecką umowę o pracę z rzetelnym pracodawcą
Praca na pełny etat + ew. nadgodziny
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (odpłatne – koszt odliczany jest na koniec miesiąca od wynagrodzenia)
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny.
Kandydaci podejmujący pracę za naszym pośrednictwem otrzymają 10 % rabat na usługi tłumaczeniowe wykonane w naszym biurze. W przypadku potrzeb tłumaczenia dokumentów na potrzeby np. kredytu w Polsce etc. Prosimy powołać się wówczas na to ogłoszenie
Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy

Wymagania
Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne pokrewne
Mile widziany tytuł mistrza lub czeladnika
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym konwersację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Znajomość rysunków technicznych
Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany)

Obowiązki
Montaż wiat samochodowych
Montaż altanek
Prace warsztatowe
Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska
Podwale
62
Wrocław
50-010
Polska