Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Stolarz meblowy

Stolarz/ Monter ekspozycji meblowych/ 1850 E netto

1850 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 25-03-2020
Data zakończenia 09-04-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

MIEJSCE PRACY: Niemcy, Karlsruhe

***ZADANIA***

® Demontaż istniejących ekspozycji meblowych (ścianki i meble)
® Montaż nowych ekspozycji zgodnie z rysunkiem technicznym

***WYMAGANIA***

® Wykształcenie jako STOLARZ lub minimum 3- letnie udokumentowane doświadczenie jako monter mebli
® Znajomość j. niemieckiego pozwalająca na komunikowanie się w miejscu pracy
® Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)
® Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
® Umiejętność czytania rysunku technicznego

***OFERUJEMY***
✔ Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
✔ Możliwość podjęcia stałej współpracy
✔ Praca w pełnym wymiarze godzin
✔ Stawka: 10,62 E brutto/h +10 E netto/diety na dzień
✔ Soboty: 11 E netto/h
✔ Miesięczne zarobki na rękę (I klasa podatkowa): 1850 E netto (z 4 sobotami)
✔ Zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach z
dostępem do Internetu
✔ Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
✔ Przejrzyste zasady zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie
✔ Gwarancja wszelkich świadczeń przysługujących pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, emerytalne, na życzenie pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia dla rodziny w Polsce)
✔ Pomoc w organizacji wyjazdu i przygotowaniu wszelkich dokumentów niezbędnych do podjęcia zatrudnienia

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !!!
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia, informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EURO WELT Katarzyna Farys, ul. Powstańców Śląskich 54/23, 42-700 Lubliniec, a odbiorcami potencjalni pracodawcy zagraniczni. Podane przez Państwa informacje są dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy danych osobowych a udzieloną wcześniej zgodę mogą Państwo wycofać, zawiadamiając nas mailowo: [email protected] Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz/lub przesłanej dokumentacji aplikacyjnej, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez EURO WELT Katarzyna Farys z siedzibą w Lublińcu (42-700), przy ul. Powstańców Śląskich 54/23, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy”
Powstańców Śląskich
54/23
Lubliniec
42-700
Polska