Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Specjalista ds. rekrutacji

Specjalista ds.rekrutacji z j.niemieckim / Praca b

Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 14-02-2020
Data zakończenia 16-03-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane
Język obcy niemiecki

Treść oferty

Opis stanowiska
• Lubisz rozmawiać z ludźmi?

• Chcesz pracować w firmie, która pozwala na realizację własnych pomysłów?

• Nie zwlekaj, jeszcze dziś prześlij nam swoją aplikację!

Specjalista ds. Rekrutacji (umowa o pracę)

Będziesz odpowiedzialny za:
• Sporządzanie ogłoszeń o pracę,
• Wstępna selekcja kandydatów,
• Przeprowadzanie telefonicznych rozmów z osobami ubiegającymi się o zatrudnienie,
• Kontakt z klientem niemieckojęzycznym,
• Wprowadzanie danych do systemu.

Wymagania stanowiska
• Wykształcenie minimum średnie,
• Znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
• Chęci do pracy,
• Komunikatywność,
• Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy biurowej.

Oferujemy
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Pracę od poniedziałku do piątku,
• Zdobycie umiejętności rekrutacyjnych,
• Możliwość realizacji własnych pomysłów,
• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Prywatną opiekę medyczną i darmowy lunch co poniedziałek :)
• Pyszną kawę oraz super atmosferę w młodym zespole.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 0000554469, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Jana Łangowskiego 1/1 , (45-031), Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."