Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Specjalista ds. obsługi klienta

Obsługa Klienta z j. Tureckim

1630 PLN netto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 11.06.2019

Wymagamy

dokument cv wymagany
język obcy turecki

Treść oferty

Nawiążemy współpracę z osobami, które mają doświadczenie w sprzedaży i do sprzedaży do klienta końcowego oraz znają język Turecki.

Jeśli:
- chcesz nabyć doświadczenie w zakresie obsługi klienta lub posiadasz niezbędne umiejętności w aktywnej sprzedaży
- osobą otwartą na ludzi, która nieustannie chce rozwijać swoje umiejętności
- masz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej

Twoje zadania:
-współpraca z innym i działami Firmy w celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi i satysfakcji Klienta
- realizacja założonych celów sprzedażowych u obsługiwanych klientów
- wzorowe reprezentowanie firmy poprzez najwyższe standardy obsługi klienta
- aktywne wsparcie wszelkich akcji marketingowych i sprzedażowych mających na celu pozyskanie nowych klientów lub utrzymanie obecnych
Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne warunki zatrudnienia umowa zlecenie/ umowa o pracę
- pracę w młodym i zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze - motywacyjny system WYNAGRODZENIA (podstawa + premia)
Marszałkowska
54
warszawa
00-514
Polska