Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Spawacz 141 (tig)

Spawacz TIG

18 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 02-08-2021
Data zakończenia 21-08-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 4

Treść oferty

SPAWACZ TIG FRANCJA - DOBRA PRACA
Lokalizacja: Lyon, Francja

Zakres obowiązków:
 Spawarki procesowe TIG - spaw stali nierdzewnej o grubości 1 mm lub 1,5 mm.
 Praca na podstawie rysunków technicznych.
Oferta pracodawcy:
 Stawka podstawowa ok. 18,00 euro brutto/h (zależne od doświadczenia i kwalifikacji).
 Dodatkowe premie lunchowe, ekwiwalenty, bonus na zakończenie kontraktu, dojazdówka.
 Darmowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem w dobrym standardzie, blisko miejsca pracy.
 Legalne i stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę tymczasową (A1, EKUZ).
 Gwarantowana liczba godzin + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
 Tygodniowy czas pracy: 39 godzin (36 godzin płatnych według normalnej stawki z 1 godziną płatnej przerwy i 3 godziny nadliczbowe). Wszystkie przepracowane godziny są wypłacane.
 System rotacyjny - NIE.
 Stałe miejsce pracy - TAK.
 Opieka polskiego koordynatora.
Wymagania:
 doświadczenie w pracy jako spawacz metodą TIG - minimum 4 lata
 umiejętność czytania rysunku technicznego
Kalinowa
96
Siepraw
32-447
Polska