Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Spawacz 141 (tig)

Spawacz TIG 141 Niemcy Hamburg j. niemiecki, od 35

17 - 20 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-07-2020
Data zakończenia 31-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B+E

Treść oferty

Pracodawca:

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w Niemczech, umowa przez Internet lub w biurze. Praca północne Niemcy,

zatrudnienie bezposrednio do naszej FIRMY.

Spawacz Tig 141, rura biala i czarna,
j. niemiecki poziom "dogadam się"

Opis stanowiska:

spawanie rur czarnych i bialych,
TIG 141, HL045!
trzeba dobrze spawac oba rodzaje, bez ale...
pozycja też wymuszona i rentgen minimum25%,
próbki na miejscu.
Instalacje przemysłowe!

Wymagania:

Certyfikaty spawalnicze, najlepiej aktualne/rozpatrywane w 1 kolejnosci. Aktualne tzn. pieczątka na dole certyfikatu co pół roku, koszta u polskiego spawalnika okolo 100 zł!
Praca zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz
Doswiadczenie od 2 lata ciaglego spawania rur.
Brak mozliwosci przyuczenia/praktyki,
Zaraz po kursie odpada;
Przerwa w spawaniu dłużej niż pół roku też odpada
NIEMIECKI A1-A2/komunikatywny minimum!

Oferujemy:

Stawka ustalana indywidualnie od 18€ netto pro Stunde! na czysto, na rękę.
Zaliczka 1000 €, wyplata do 20 na konto walutowe.
Mieszkanie opłacone przez naszą firmę, pokoj,
Wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni
brak zeit konta/brak banku godzin
auto do ustalenia
dieta 40-60 € za każdy dzień
kilometrówka

wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie spawalo!
certyfikaty spawalnicze dolaczyc! tytul maila: tig mit deutsch

Kontakt po przeslaniu dokumentow!

jezeli masz sprecyzowane pytania, aber wir Sprechen auf Deutsch:)
Zum Eisenhammer
7a
Oberhausen
46049
Niemcy