Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Spawacz 141 (tig)

Monter rur j.niemiecki stala/od 3200€netto+pokoj

15 - 20 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-07-2020
Data zakończenia 31-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B+E

Treść oferty

Nasza firma niemiecka GmbH, bezposrednio zatrudni u siebie, w swojej firmie, na umowie niemieckiej. Umowa przez Internet lub w biurze.Ubezpieczenie, podatki, socjalne itp. i kindergeld odprowadzane w Niemczech, nie jestesmy agencja posrednictwa! nie,
Monter rur j. niemiecki stala/od 3200€netto+pokoj

Opis stanowiska:

+niemiecki komunikatywny lub gut oder sehr gutes kenntnisse, angielski nie:)
+osoby z doświadczeniem zawodowym,
+Instalacje przemysłowe,
+praca stała,
+znajomość rysunku izometrycznego konieczna!
+Rafineria/chemiczne zakłady, itp obiekty przemysłowe
+mile widziane SCC/VCA, kolnierze, flange itp.

Wymagania:

- język niemiecki,
- od netto na reke, na czysto, zalezy od kwalifikacji,
- najlepiej - wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni,
- transport do ustalenia
- urlop elastyczny dla kazdego
- brak zeit konta

wyslac CV aktualne opisem gdzie i co ostatnio sie montowalo!

Kontakt po przeslaniu dokumentow!

Oferujemy:

* bezposrednio zatrudnienie w naszej firmie! firma niemiecka,
* obsługa w języku polskim,
* brak zeit konta
* Stawka od netto na godzine, na czysto, na rękę.
* Zaliczki 1000 euro po 2 tygodniach pracy
* wyplata do 20 dnia nastepnego miesiac na konto walutowe.
* Mieszkanie opłacone przez naszą firmę
* pokoje 1 lub 2 osobowe
* kuchnia, lazienka, wifi, do 25 km max.

START ten lub nastepny tydzien TYLKO
Zum Eisenhammer
7a
Oberhausen
46049
Niemcy