Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Spawacz 141 (tig)

Spawacz 141 od zaraz /gk

2300 - 2700 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-07-2020
Data zakończenia 31-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 4
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisko: Spawacz 141

Miejsce pracy: Francja, okolice Lyonu

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz!

Miesięczny zarobek po odliczeniu kosztów mieszkania wynosi od 2300 do 2650 euro netto.
Widełki uzależnione od ilości wypracowanych godzin od 37 do 44/tydzień.

Zakres obowiązków:
- spawanie elementów głównie ze stali nierdzewnej (możliwe stal czarna) kotłownie dla przemysłu jądrowego i petrochemicznego
- grubość blachy od 4 do 15 mm
- spawanie rur i blach do maszyn specjalnych, wymienników, zbiorników itp.
- spawanie we wszystkich pozycjach, pełne przetopy
- odczyt DMOS / WPS (tryb pracy spawania)
- kontrola radiowa

Wymagania:
- min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna znaj. j. angielskiego
- aktualne certyfikaty 141 najlepiej HL045 ewentualnie możliwość zrobienia certyfikatów na miejscu we Francji
- referencje z poprzednich zakładów pracy
- umiejętność spawania we wszystkich pozycjach
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- stawka godzinowa 10,15 euro brutto
- premia dzienna 30 euro netto za każdy dzień miesiąca
- możliwość pracy na dłuższy okres czasu ok. 12 miesięcy
- zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
- francuską umowa o pracę
- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.