Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Spawacz 141 (tig)

Spawacz TIG z autem /gk

14.5 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-07-2020
Data zakończenia 30-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisko: spawacz 141

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Kobylencji

Planowana data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Stawka 14,50 euro brutto!

Zakres obowiązków:
- spawanie konstrukcji stalowych pod maszyny przemysłowe
- materiał:stal nierdzewna, St37, St52, twarde zastosowanie (drut spawalniczy)
- szlifowanie
- obsługa palnika plazmowego
- czytanie rysunku technicznego

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- certyfikaty spawalnicze
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w spawaniu metodą 141 - minimum rok

Oferujemy:
- zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym
- polską umowa o pracę
- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.