Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Spawacz 135 (mag)

Spawacz Mag 135 z waznym certyfikatem spawalniczym

15.2 - 16 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 29-06-2020
Data zakończenia 30-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

DAAR Personal Service GmbH jest liderem na niemieckim rynku pracy. Każdego roku dzięki nam pracę na terenie Niemiec podejmuje kilka tysięcy osób. W branży rekrutacyjnej działamy od 7 lat, a z każdym rokiem działalności wzrasta liczba pracowników i firm, które nam zaufały. Posiadamy niemiecki certyfikat wydany przez Bundesagentur für Arbeit.

Obecnie poszukujemy pracowników do pracy w Niemczech na stanowisko:

Spawacz Mag 135

Zadania:
spawanie blach do 17mm
przygotowanie materiału do spawania
dbałość o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:
doświadczenie jako spawacz Mag 135 z waznym certyfikatem spawalniczym
umiejetnosc czytania rysunku technicznego
znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
możliwość wyjazdu własnym samochodem

Zapewniamy:
zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
wynagrodzenie 11,00 - 11,50 EUR brutto na godzinę oraz dietę w wysokości 50-60 EUR netto za każdy przepracowany dzień
możliwość cotygodniowych zaliczek
Brak Zeitkonta
zorganizowanie zakwaterowania
kontakt z biurem w języku polskim
Ernst Thälmannstr.
15
Weimar
99423
Niemcy