Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Spawacz 135 (mag)

Spawacz-ślusarz (AP)

11 - 12 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 14.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Termin rozpoczęcia pracy: od marca
Miejsce pracy: Niemcy, okolice Karlsruhe

Zakres obowiązków:
- praca w firmie produkującej bramy, okna i drzwi z metalu
- spawanie MAG oraz TIG
- obróbka metalu, montaż

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- mile widziane aktualne certyfikaty spawalnicze
- mile widziana podstawy j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w polskim zespole
- polską umowa o pracę
- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
F. Ratajczaka
19
Poznań
61-814
Polska