Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Spawacz 131/135 (mig/mag)

SPAWACZ MIG/MAG

500 - 700 EUR netto/tydzień
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 29-11-2021
Data zakończenia 24-12-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

1) Lokalizacja: Holandia - Oss, Rijen, Gilze
2) Opis stanowiska: Poszukiwanie spawacza potrafiącego samodzielnie pracować z rysunkami technicznymi. Praca polega na spawaniu małych części, głównie stali, ale czasami aluminium i stali nierdzewnej.
3) Stawka zależy od umiejętności, doświadczenia i wiedzy.
4) Wymagania:
- Doświadczenie w spawaniu MIG i/lub MAG i/lub TIG (minimum 1 rok)
- Umiejętność czytania rysunków technicznych
- angielski lub holenderski na poziomie komunikatywnym
- Mile widziane certyfikaty i zezwolenia spawalnicze
- Mile widziane prawo jazdy i własny samochód
5) Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (holenderskiej lub polskiej)
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość rozwoju
- Zakwaterowanie od 100 € / tydzień i ubezpieczenie od 27,5 € / tydzień w razie potrzeby
- Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przyjazdem
Molenbosstraat 11
Ossendrecht
4641 SH
Holandia