Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Spawacz 131/135 (mig/mag)

Spawacz

12 - 13 GBP brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 18.02.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
język obcy angielski

Treść oferty

Gap Personnel Poland poszukuje doświadczonych spawaczy, którzy potrafią spawać metodami MIG oraz MAG, jednocześnie demonstrując zdolność do pracy w grupie i pod presją czasu. Nasz klient to renomowana firma, która jest działa w przemyśle średnio-ciężkim oraz drobnym.

Zatrudnieni pracownicy otrzymają pełne szkolenie oraz potrzebne wsparcie związane z przeprowadzką na teren Wielkiej Brytanii.

Główne obowiązki spawacza:

Spawanie przyczep samochodowych,Spawanie pozostałych konstrukcji metalowych.
Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza MIG/MAG,Znajomość procedury spawania MIG/MAG,Umiejętność czytania rysunku technicznego,Umiejętność montażu częsci i konstrukcji,Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie od £12 do £18.00 funtów brutto na godzinę,Odbiór z lotniska,Zakwaterowanie w hotelu po przyjeździe do momentu testu zawodowego,Wypłaty realizowane co tydzień (w każdy piątek),Pracę w oparciu o stałą umowę o pracę na warunkach brytyjskich,Pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania niedaleko pracy,Szkolenie z zakresu pracy i BHP,Niezbędne narzędzia do pracy oraz ochronną odzież roboczą,Możliwość podjęcia pracy od zaraz,Pomoc merytoryczną ze strony polskich i angielskich konsultantów.
Opolska
17-19/1
Katowice
40-084
Polska