Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Ślusarz

Monter skrzynek na narzędzia (K/M) w Dresden

13 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 22-03-2020
Data zakończenia 22-04-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Dla naszego klienta w Niemczech w 01067 Dresden (113 kilometrów od Zgorzelca), poszukujemy monterów skrzynek na narzędzia dla transporterów.

Opis stanowiska pracy:
- ogólne pracy przy montażu, prace naprawcze, wymiana zużytych lub uszkodzonych części na nowe, wykrywanie i usuwanie usterek, drobne poprawki spawalnicze itp.,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
- zapewniamy zakwaterowanie,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Wymagamy:
- znajomości języka niemieckiego,
- doświadczenia/ wykształcenia, jako mechanik samochodowy/ mechanik przemysłowy lub pokrewne
- umiejętności spawalniczych,
- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,
- dostępności do pracy w systemie 3 zmianowym (minimum 40h tygodniowo)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, KRS: 0000359231, NIP: 7543009960 wykraczających poza zakres danych wskazanych w Kodeksie pracy.