Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Ślusarz

ŚLUSARZ-MONTER 13€/godz+dieta 7€ netto/godz NIEMCY

Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 15.01.2020

Zapewniamy

zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki

Treść oferty

ZADANIA: MONTAZ KONSTRUKCJI STALOWYCH + CZYTANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH.

Pokrywanie blachami konstrukcji stalowych. Hale typu Lidl, ALDI.

WYMAGAMY. Doswiadczenie w Branzy. Jezyk Niemiecki w Rozmowie Komunikatywny.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.
ŚLUSARZ - MONTER KONSTRUKCJI - PRACA - NIEMCY.

Niemiecki Pracodawca Zatrudni ŚLUSARZY.
Zatrudnienie od 20.01.2020, 27.01.2020 i w kolejnych tygodniach.

PRACODAWCA: Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowa o Prace.

STAWKA: 13,00 euro brutto/godz. + DIETA 7,00 EUR netto/godz.
PRACODAWCA organizuje Zakwaterowanie. Kwatere opłaca Parcownik.
Kanaalstraat
57
Dongen
5104AA
Holandia