Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Rzeźnik

Rzeźnik praca w Helsinkach

17 - 19 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca sezonowa
Data publikacji 15-09-2020
Data zakończenia 16-10-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy czeski, angielski

Treść oferty

Dla naszego klienta w Finlandii poszukujemy osób z wykształceniem oraz praktyką zawodową rzeźnika lub osób z doświadczeniem w pracy przy rozbiorze mięsa wołowego i wieprzowego.

Opis stanowiska:
Rzeźnik - rozbiór mięsa wołowego oraz wieprzowego

Wymagania:
- Doświadczenie zawodowe przy rozbiorze wołowiny/wieprzowiny (warunek konieczny)
- Doświadczenie w pracy na taśmie produkcyjnej
- Dobra kondycja fizyczna
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym
- Gotowość do wyjazdu za granicę
- Mile widziana znajomość języka angielskiego/czeskiego

Nasza oferta:
- umowa o pracę na 6 miesięcy, z możliwością dłuższej współpracy
- stawka 18Euro/h brutto
- praca 5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek) na 2 zmiany (ranna i popołudniowa) z możliwością nadgodzin
- nieodpłatne zakwaterowanie
- zapewniony dojazd do pracy służbowym busem
- praca i mieszkanie w Helsinkach
- opiekę koordynatora
- ubezpieczenie

Dokumenty aplikacyjne proszę składać poprzez portal, lub na adres mailowy

Wyślij SMS o treści "Rzeźnik" pod nr podany

Proszę o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez OXIA Europe& Oxia Europe Consulting w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów zgodnie z z art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenie PE i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 94/46/WE. Potwierdzam, że zapoznałem się z informacją w sprawie przetwarzania oraz przechowywania danych osobowych przez Oxia Europe."

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.