Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Rozbieracz-wykrawacz

Wykrawacz, wyjazd autem służbowym! /KP

10.19 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 26-03-2020
Data zakończenia 26-04-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1

Treść oferty

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

WYKRAWACZ
Miejsce pracy: Francja, okolice Nantes

Zakres obowiązków:
- rozbiór indyka na elementy,
- wykrawanie na taśmie stożkowej.

Zapewniamy możliwość wyjazdu samochodem służbowym bądź busem z Polski!

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową),
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne),
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €),
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce,
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.,
- pracę w polskim zespole,
- zorganizowany transport i zakwaterowanie,
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy,
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem,
- wsparcie polskiego koordynatora,
- 100 € premii za polecenie pracownika.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
F. Ratajczaka
19
Poznań
61-814
Polska