Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Programista

Programista Java -> atrakcyjne wynagrodzenie!

Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 20-02-2020
Data zakończenia 22-03-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki, angielski

Treść oferty

Opis stanowiska:
• Opracowywanie strategii i produktów w porozumieniu z klientem
• Wymagające i różnorodne zadania w obszarze Java
• Korzystanie z najnowszych narzędzi programistycznych
• Analiza wymagań klientów oraz poszukiwanie optymalnych rozwiązań

Twój profil:
• Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (poziom B1)
• Praktyczne doświadczenie w programowaniu w Javie
• Zaawansowana znajomość języka Java
• Doświadczenie w EE, API, JAX RS lub SAP HANA
• Nastawienie na pracę w zespole

Oferujemy:
• niemiecką umowę o pracę
• rozwój osobisty i zawodowy – to dla nas bardzo ważne, abyś czuł nasze wsparcie!
• Udział w międzynarodowych konferencjach specjalistycznych w dziedzinie programowania
• Elastyczne godziny pracy
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sedulus Sp. z o.o. (KRS 0000554469, KRAZ 12563) z siedzibą w Opolu, adres: ul. Jana Łangowskiego 1/1 , (45-031), Opole, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych, każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne."
Jana Łangowskiego
1/1
Opole
45-031
Polska