Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Pracownik produkcji

Asystent produkcji| bez języka | dla par| OD ZARAZ

8000 - 9000 PLN brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 19-08-2022
Data zakończenia 22-08-2022

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
prawo jazdy B

Treść oferty

Opis stanowiska:
Czy jesteś zainteresowany pracą w młodej, rozwijającej się firmie?
Przekonaj się osobiście o możliwościach, jakie możemy Ci zaoferować.

To są Twoje przyszłe zadania:
- Zbieranie i pakowanie ciastek.
- Przygotowanie opakowań do wysyłki.
- Praca odbywa się w systemie trzyzmianowym

Co oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (11,00 - 12,00 EUR/godz.) + premie
- Świadczenia socjalne, w tym dodatek świąteczny i urlopowy
- Darmowe ciastka podczas przerw :)

Dla pracowników nieposługujących się językiem niemieckim oferujemy:
- Wsparcie polsko i niemieckojęzycznego koordynatora w miejscu pracy
- Pomoc w znalezieniu mieszkania i załatwianiu spraw urzędowych
- Bezpłatny kurs języka niemieckiego

Wymagania
- Prawo jazdy kategorii B + AUTO
- Umiejętność pracy w zespole
- Szybkość i precyzja
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Czy chciałbyś złożyć wniosek?
Cieszymy się, że będziemy mogli Ciebie poznać i być może wkrótce powitać w Żółtym Zespole.