Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Pracownik produkcji

HOLANDIA OD ZARAZ - BONUS 340 € NA ŚWIĘTA!!!

10 - 16 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca sezonowa / tymczasowa
Data publikacji 02-12-2021
Data zakończenia 26-12-2021

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie płatne

Video oferta

Treść oferty

Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. poszukuje dla holenderskiego klienta pracowników na okres około 5 tygodni (z możliwością dłuższej współpracy).

Wyjazd już w przyszłym tygodniu – powrót początkiem stycznia.

Stanowisko pracy: pracownik produkcji

Miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia

Zakres obowiązków:

ogólne prace produkcyjne (pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców, warzyw, słodyczy, kwiatów, bukietów, stroików, zabawek; proste prace magazynowe)

Zarobki:

stawka podstawowa od 9,82 do 10,91 euro/h (w zależności od zakładu pracy) za zmianę dzienną plus dodatki za nadgodziny i drugie zmiany (125% stawki podstawowej) oraz trzecie zmiany i pracę w weekendy (150% stawki podstawowej). Brak stawki wiekowej!
Przewidywane zarobki miesięczne nawet do 2000 euro netto!

Oferujemy:

- tygodniowe wypłaty - w każdy piątek na wskazane konto,
- wspólne zakwaterowanie dla par i grup znajomych,
- ubezpieczenie pracownicze i transport do pracy,
- organizujemy przejazd z Polski do Holandii (usługa płatna),
- bonus 250 € netto za pracę w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku oraz dodatkowe 90 € netto za transport powrotny od Polski!

Masz prawo jazdy kat. B? - zostań naszym kierowcą! Auto służbowe i rozliczenie godzinowe za każdy ekstra kurs! Dodatkowo BONUS w postaci nowego telefonu Apple IPhone dla kandydatów prowadzących auta służbowe po 5 tygodniach pracy!

Wymagana jest elastyczność i motywacja do pracy oraz dyspozycyjność na okres minimum 5 tygodni (również w okresie Świąt i Nowego Roku).

Nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka obcego.

Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Po otrzymaniu Twojej aplikacji, oddzwonimy podając szczegóły zatrudnienia.

Zapraszamy!

KRAZ 8517.