Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Pracownik produkcji

Pracownik produkcji 11,15€ b/h + 27€ Niemcy

11.15 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o dzieło
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 23-08-2021
Data zakończenia 11-09-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Carpediem Personal to agencja pośrednictwa pracy z ponad 10 letnim doświadczeniem. Oferujemy pracę w Niemczech w różnych branżach. Znajdziesz u nas tylko legalne i sprawdzone zatrudnienie. Legalność naszej działalności potwierdzona jest certyfikatem KRAZ 6760. Zaufało nam tysiące kandydatów i kilkadziesiąt największych firm w Niemczech.

Obecnie dla naszego klienta w Niemczech, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji 11,15€ b/h + 27€ diety

miejsce pracy: Südharz, Niemcy

Zakres obowiązków
• sortowanie wyrobów drzewnych na tartaku
• obsługa maszyn i urządzeń

Oczekujemy
• znajomości języka niemieckiego
• prawa jazdy kat. B oraz samochodu
• gotowości do podjęcia pracy w systemie 4-zmianowym

Oferujemy
• wynagrodzenie 11,15€ b/h + 27€ diety netto
• dodatki zmianowe: 25% nadgodziny oraz nocki, 50% niedziele, 100% święta
• zapewniamy mieszkanie
• niemiecką umowę o pracę
• możliwość przejęcia przez niemieckiego pracodawcę
• świadczenia urlopowe
• możliwość zaliczek
• wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Carpediem Poland Sp. z o.o. ul. Opolska 30, 46-060 Prószków