Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą
Oferta archiwalna
Oferta, która Cię interesuje jest już nieaktualna. Być może podobne ogłoszenie wkrótce ponownie pojawi się na portalu. W międzyczasie zachęcamy do przejrzenia innych ofert.

Pracownik produkcji

PRODUKCJA - 6 OSÓB - PRACA DLA PAR / ZNAJOMYCH

11 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca sezonowa / tymczasowa
Data publikacji 16-06-2021
Data zakończenia 17-06-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 1
prawo jazdy B

Treść oferty

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. ( 5606/1) poszukuje dla swoich klientów z Niemiec kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MOŻLIWOŚĆ PRACY DLA PAR
NIE WYMAGANY JĘZYK NIEMIECKI

Zatrudniamy ponad 400 Osób,

Kontrahent zajmuje się produkcją elementów dla branży automotive.

Zakres obowiązków:

-elementy / części wiesza się na specjalnym haku, a następnie przewozi je się na wózku do lakierowania, następnie wyciąga się części, sprawdza wzrokowo i odkłada. Kobiety wieszają drobne elementy, które nie są ciężkie.

Od Kandydatów oczekujemy:

- sprawności fizycznej,
-mile widziane doświadczenie w produkcji w branży automotive.

Wybranemu Kandydatowi oferujemy:

-Stawkę 11,00 Euro / h
-Polską Umowę o Pracę – umowa zawierana bezpośrednio z Nami w języku polskim. Obowiązuje polski Kodeks Pracy. To MR JOB zajmuje się całym rozliczeniem kadrowo-płacowym.
-DŁUGOFALOWY KONTRAKT – ponad 10 lat na rynku niemieckim, wiele zleceń, umożliwia zapewnienie długiej współpracy,
-BEZPŁATNE zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy – cały koszt pokrywa MR JOB, -Dopłaty za przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem,
-Możliwość otrzymania zaliczki,
-Dodatkowo płatne nadgodziny 25-100%,
-Klarowne i legalne warunki zatrudnienia ,
-Opiekę ze strony Naszego Biura – posiadamy dedykowany Dział Opieki Pracowniczej, który pomaga z wszelkimi sprawami,
-Świadczenia Kindergeld – ubezpieczenia odprowadzane są w Polsce, natomiast podatki w Niemczech z racji świadczenia pracy na rynku niemieckim. W związku z czym świadczenia rodzinne Kindergeld jak najbardziej należą się naszym Pracownikom.