Pracownik produkcji ID Oferty: 21466 Pracownik Produkcji ( sałatki) ★★Gap Personnel
8.21 - 11 GBP brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji: 02-10-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w zawodzie Nie wymagane
język obcy Nie wymagany
prawo jazdy Nie wymagane
Zmiany:

12 godzinne zmiany

Opis stanowiska:

Pracownik produkcji prestiżowej firmy zajmującej się produkcją świeżej żywności (sałatki, przetwory, świeża żywność). Firma zaopatruje największe sklepy oraz firmy z branży żywieniowej w Wielkiej Brytanii.

Do obowiązków pracownika należy:

•Pakowanie warzyw i owoców na linii produkcyjnej,
•Oznaczanie gotowych produktów,
•Paletowanie produktów na końcu linii produkcyjnej,
•Załadunek przetworów do maszyn produkcyjnych,
•Zachowanie standardów higieny oraz BHP,

Wymagania:

•Rzetelność, umiejętność pracy w grupie,
•Dyspozycyjność i chęć do pracy,
•Znajomość języka angielskiego nie wymagana.
•Legalne, stałe zatrudnienie z angielskim pracodawcą,
•Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo – co piątek,
•Przy pracy w nadgodzinach oferujemy 125% stawki podstawowej (po przepracowaniu 40 h)
•Prawo do angielskich świadczeń socjalnych,
•Nowoczesne zaplecze, magazyn i hala produkcyjna,
•Możliwość podjęcia pracy od zaraz,
•Możliwość szybkiego rozwoju i awansu,
•Pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterow,
•Nie pobieramy żadnych opłat.