Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik produkcji

PRODUKCJA TWORZYW SZTUCZNYCH (BILET GRATIS)

10.6 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 14-09-2020
Data zakończenia 01-10-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

Język obcy angielski

Video oferta

Treść oferty

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku pracownika linii produkcyjnej. Firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz w wysyłce części termoplastycznych. Praca w systemie trzyzmianowym.

Zakres obowiązków:
- Obsługa linii produkcyjnej
- Zapewnienie ciągłości produkcji
- Kontrola jakości
- Zbieranie zamówień
- Pakowanie gotowych produktów.

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową 10,60€ brutto/h + dodatek za pracę w godzinach 23:00-7:00 (10,60€ brutto/h + 7,5% = 11,39€ brutto/h)
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 8,26% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych
- stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
- sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego/niemieckiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziane prawo jazdy kategorii B
- gotowość do dłuższej współpracy
- umiejętność pracy w zespole
Kołłątaja
3/1
Opole
45-064
Polska