Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik produkcji

Pracownik produkcji (branża spożywcza) – Holandia

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-07-2020
Data zakończenia 30-08-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Video oferta

Treść oferty

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK PRODUKCJI

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie (stawki podawane w trakcie wstępnej rozmowy rekrutacyjnej)

-Umowę o pracę z holenderskim pracodawcą

-możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego

-wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

-dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto

-zorganizowane dojazdy do pracy

-ubezpieczenie zdrowotne

-opiekę polskiego koordynatora

-pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem

-indywidualnie ustalany termin wyjazdu

Zakres obowiązków:

-Dokładny zakres obowiązków przedstawiony jest w trakcie wstępnej rozmowy rekrutacyjnej , ponieważ posiadamy wiele sprawdzonych ofert

Wymagania:

-Doświadczenie na ww. stanowisku (mile widziane)

-Komunikatywna znajomość angielskiego

-Prawo jazdy (mile widziane)

-Odpowiedzialność, dokładność

-Motywacja do pracy