Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik produkcji

Pracownik produckji

2700 - 2800 PLN brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 28-07-2020
Data zakończenia 28-08-2020

Treść oferty

Co oferujemy?
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjna stawka miesięczna + premie i dodatki
• pracę w systemie zmianowym czterobrygadowym (6-14-22)
• przyjazną atmosferę w pracy
• darmowy dojazd

Jaki jest zakres obowiązków?
• obsługa maszyn produkcyjnych
• ustawianie parametrów
• pakowanie gotowego wyrobu

Wymagania:
• wymagane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej
• zaangażowanie w wykonywaną pracę
• zdolności manualne
• Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
ul. Śląska
11
Środa Śląska
55 300
Polska