Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik produkcji

Naprawa i zbijanie palet drewnianych

2774 PLN brutto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 28-07-2020
Data zakończenia 28-08-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane

Treść oferty

Co oferujemy?
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę
• Umowa o pracę tymczasową
• Organizowany dojazd do pracy

Jaki jest zakres obowiązków?

• Obsługa urządzeń do produkcji palet i cięcia drewna
• Naprawa i zbijanie palet drewnianych
• Dbałość o narzędzia i miejsce pracy

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Zaangażowanie w wykonywaną pracę
• Odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań
• Sprawność fizyczna
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
ul. Śląska
11
Środa Śląska
55 300
Polska