Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik ogólnobudowlany

Praca przy rozbiórkach / azbest -Belgia 14 e netto

14 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zlecenie
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 30-06-2020
Data zakończenia 26-07-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane, jak i produkcyjne na terenie całej Europy.

Od wielu lat zatrudnia ponad 100 pracowników z wielu państw Unii Europejskiej w tym z Polski. Ceniąc pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów oferuje pracę dla ludzi pragnących nawiązać z firmą stałą współpracę.

W chwili obecnej poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych do pracy przy rozbiórkach w Belgii.

Opis stanowiska:
- praca przy rozbiórkach
- usuwanie azbestu podczas prac rozbiórkowych i remontowych

Wymagania:
- certyfikat uprawniający do pracy przy azbeście - warunek
- doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych, szczególnie przy rozbiórkach i usuwaniu azbestu
- język angielski - warunek
- własny samochód będzie atutem

Oferujemy:
- 14 euro netto / godz
- niezbędne wyposażenie potrzebne do pracy przy rozbiórkach i przy azbeście
- 10 - 12 godzin dziennie
- zakwaterowanie - całkowity koszt ponosi pracodawca
- dojazd do pracy - rozliczenie na zasadzie kilometrówki
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".
Wały Piastowskie
1/1508
Gdańsk
80-855
Polska