Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik ogólnobudowlany

PRACA PRZY WYBURZANIU BUDYNKÓW

14 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 18-05-2020
Data zakończenia 18-06-2020

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

Dla naszego stałego Klienta poszukujemy pracownika z doświadczeniem ogólnobudowlanym do wyburzeń i rozbiórek budynków w mieście Bree, Belgia.

Pracownik Ogólnobudowlany 14 € netto/h (na rękę) + bezpł. kwatera

Miejsce pracy: Bree, Belgia
Numer referencyjny: 69/2019

Zadania:
• Praca przy rozbiórce / wyburzaniu budynków oraz segregacji i porządkowaniu
odpadów do recyklingu
• Praca w różnych warunkach, również na otwartej przestrzeni
• Demontaż wyposażenia domów; mebli, sprzętów AGD, okładzin podłóg i ścian
• Porządkowanie terenu po wyburzeniu
• Obsługa elektronarzędzi do cięcia, wiercenia, kucia
• Ciężka praca fizyczna

Wymagania:
• Doświadczenie w branży budowlanej
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy B
• Obsługa koparko-ładowarki/ wózka widłowego - mile widziana
• Gotowość podjęcia pracy na dłuższy okres

Firma oferuje:
• Umowę o pracę na pełen etat, Polska umowa
• Pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą
• Wynagrodzenie 14 € netto/h (na rękę)
• Dużo nadgodzin w tygodniu i soboty
• Pracodawca zapewnia bezpłatnie: zakwaterowanie, media, dojazdy do pracy,
nielimitowany internet,
• System pracy 6 tyg/1 tydzień wolny, zamiennie 12 tyg/2 tygodnie wolne
• Zwrot kosztów dojazdu z Polski do Belgii i badań lekarskich
ul. Indiry Gandhi
17B
Warszawa
02-776
Polska