Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik ogólnobudowlany

Pracownik wykończenia wnętrz! Bez języka! /ms

Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 13-03-2020
Data zakończenia 13-04-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1

Treść oferty

Agencja pracy IPF poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Opis stanowiska:
-wykończenia wnętrz & prace stolarskie
-język obcy nie jest wymagany na stanowisku
-kontrakt na minimum 3 miesiące

ABY APLIKOWAĆ NA STANOWISKO prosimy zawrzeć PONIŻSZĄ, poprawną zgodę rodo w CV lub w wiadomości. Inaczej, będzie trzeba akceptować ją e-mailowo co wydłuża proces kontaktu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.
Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
F. Ratajczaka
19
Poznań
61-814
Polska