Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik ogólnobudowlany

Cieśla, dekarz, OD ZARAZ (LP)

2000 - 2300 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 14.02.2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 2

Treść oferty

Agencja Pracy IPF 2 Sp. z o.o. (cert. 5450) w imieniu spółki IPF Jobs Sarl z siedzibą w Paryżu poszukuje pracownika na stanowisku:

dekarz

Termin rozpoczęcia pracy: od 17.02
Miejsce pracy: Francja, okolice Chartres

Zakres obowiązków:
- praca w firmie zajmującej się dekarstwem
- montaż dachówki i łupków dachowych
- przygotowanie dachu do montażu pokrycia
- praca na wysokości

Wymagania:
- min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- gotowość do podjęcia pracy za granicą
- mile widziane prawo jazdy

(znajomość języka francuskiego NIE jest wymagana)

Praca od poniedziałku do piątku (35-40h/tyg) weekendy wolne.

*Gdy spełnione są wymagania, to na aplikację odpowiadamy maksymalnie w przeciągu 48h, APLIKUJ! (liczba miejsc ograniczona)

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę (umowa o pracę tymczasową)
- zorganizowany transport z Polski i zakwaterowanie we Francji
- atrakcyjne wynagrodzenie
- składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.
- pracę w polskim zespole
- pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy
- zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premii za polecenie pracownika
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia. Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.
F. Ratajczaka
19
Poznań
61-814
Polska