Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik gospodarstwa rolnego

Pracownik Gospodarstwa Rolnego Farma Krów lub Kóz

1650 - 2100 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 02-07-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

Język obcy niemiecki, angielski, niderlandzki
prawo jazdy B

Video oferta

Treść oferty

Nasi pracownicy działają głównie w sektorze rolnym, a dokładniej w dziedzinie produkcji mleka. Czy jesteście dostępni teraz lub w najbliższej przyszłości do pracy? Czy masz jakieś doświadczenie lub obycie z krowami lub kozami, a może potrafisz już doić mechanicznie te zwierzęta?

Obowiązki:
- dojenie mechaniczne krów lub kóz oraz inne obowiązki związane z pracą na gospodarstwie np. zaganianie stada, sprzątanie boksów, ścielenia, karmienie i opieka nad cielętami.

Wymagania:
- chęć do pracy z bydłem mlecznym i/lub kozami;
- podstawowa znajomość jednego z języków obcych(angielski, niemiecki, holenderski);
- odpowiedzialność oraz samodyscyplina;
- PRAWO JAZDY KAT.B (własny samochód będzie atutem, zwrot kosztów dojazdu do pracy);

Zapewniamy:
- umowe o pracę zgodną z przepisami prawa w Holandii;
- przyuczenie do pracy na danym gospodarstwie przez pracownika/gospodarza;
- długoterminowa współpracę;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- od 50 godzin tygodniowo;
- zakwaterowanie;
- ubezpieczenie;
- systemy urlopowe (na przykład: 8 tyg. pracy następnie 4 tyg. urlopu, bądź 6/3);
- transport do i z pracy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sterwerk w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Leegveld
7
Deurne
5753SG
Holandia