Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik fizyczny

Pakowanie ciasta francuskiego

1000 - 1200 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 25-06-2018

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Wymagamy

Język obcy niemiecki

Treść oferty

Kirsch Services numer certyfikatu KRAZ 12275 agencja pracy- specjalista w rekrutacji pracowników w sektorze spożywczym na terenie całych Niemiec. Współpracujemy z wieloma znanymi producentami ciast, serów, wędlin oraz innych artykułów spożywczych. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

Pracownik produkcji przy wyrobie i pakowaniu ciasta francuskiego

Zakres obowiązków:

• Pakowanie ciasta pod pizze, ciasta francuskiego

• Załadunek paczek

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym

• mile widziane prawo jazdy kat.b, oraz własny samochód

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie!!!

• mieszkanie ( w pełni wyposażone)

• umowę o pracę na warunkach niemieckich

• pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• opiekę polskiego koordynatora

Kontakt: (numer telefonu dostępny po zalogowaniu się na PRACUJ W UNII)