Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik fizyczny

Monter Wentylacji - Irlandia Cork

19 - 20 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 14-09-2020
Data zakończenia 15-10-2020

Zapewniamy

transport lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
prawo jazdy B

Treść oferty

Ward Personnel Limited

Praca na nowym budownictwie tylko na bezpiecznych materiałach na projektach farmaceutycznych oraz bazach danych największych firm na swiecie.

Umowa o pracę tylko na irlandzkich warunkach od pierwszego dnia pracy oraz cotygodniowe wypłaty w każdy piątek.

Monter Wentylacji
Miejsce pracy: Cork

Opis stanowiska:

Praca na jednym z największym projektów w Irlandii
Stawka podstawowa €19.44 na godzinę + nadgodziny platne 150%

Wymagania;

Poszukiwani monterzy wentylacji z doświadczeniem w montażu na dużych obiektach przemysłowych,
Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata udokumentowane,
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie atutem, ale nie jest wymagana.
Czytanie rysunku technicznego będzie atutem.
Oferujemy:
Bezterminową umowę o pracę od pierwszego dnia pracy z pełnymi świadczeniami (Zus, urlopy, święta, feriepenge)
Na miejscu pomoc polskojęzycznej kadry w załatwieniu spraw administracyjnych, zakwaterowania, bieżących problemów.