Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik fizyczny

Pracownik wymiany kół (k/m) pracownik magazynowy

10.82 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-07-2020
Data zakończenia 31-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 1
Język obcy niemiecki, angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Monter kół i opon (K/M) -> 10,82€ b/h + 20€ netto diety

Dla naszego klienta na Bawarii w 84130 Dingolfing, poszukujemy pracowników/ monterów do wymiany kół i opon. Praca w serwisie samochodowym.

Opis stanowiska pracy:
• montaż/ wymiana kół i opon w samochodach osobowych,
• drobne prace wulkanizacyjne
• Komisjonowanie / kompletowanie zamówień
• Rozładunek / załadunek (opon, felg )

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie – 10,82 euro b/h + 20 netto diety za każdy pełny przepracowany dzień,
• niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
• zapewniamy mieszkanie – koszt ok. 300€ miesięcznie

Wymagamy:
• mile widziane wcześniejsze doświadczenia na ww. stanowisku - jako mechanik samochodowy, wulkanizator lub podobne
• znajomości języka niemieckiego, lub angielskiego
• prawo jazdy kat. B i własny środek transportu będą dodatkowym atutem
• uprawnienia na wózek widłowy będzie dodatkowym atutem
• gotowość do pracy zmianowej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji organizowanych przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji organizowanej przez Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o., ul. Opolska 30, 46-060 Prószków,