Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik fizyczny

Naprawa palet drewnianych. Wymagane prawo jazdy!

10.42 EUR brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 24-03-2020
Data zakończenia 24-04-2020

Zapewniamy

transport za granicę, lokalny
zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
Język obcy angielski
prawo jazdy B

Treść oferty

Niderlandy (Holandia) | Dongen ( Brabancja Północna ) | 10,42-11,73 EUR

Opis stanowiska:
Praca fizyczna przy naprawie palet drewnianych. Przenoszenie, sprawdzanie i naprawianie uszkodzonych palet za pomocą narzędzi. Praca w godz. 8:00-17:00 od poniedziałku do piątku/soboty (około 50h /tydzień)

Po kilku przepracowanych miesiącach wzrost stawki godzinowej 11,73 EUR

Miejsce zatrudnienia: Niderlandy (Holandia), Dongen

Stawka: 10,42€ +dodatki

Wymagania:
Komunikatywny angielski. Dobra kondycja fizyczna. Mile widziane prawo jazdy kat. B.

Kontakt:
kraz 21920
Administratorem podanych danych jest firma Expert International Recruitment sp. z o.o. 45-355 Opole, ul. 1 Maja 30A. Dane kontaktowe administratora danych znajdują się na stronie www.ImExpert.pl. Dane kontaktowe w sprawach ochrony danych osobowych, w tym dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych osobowych będą dostępne w zakładce kontakt na stronie www.ImExpert.pl oraz pod adresem [email protected]
1-go Maja
30a
Opole
45-355
Polska