Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik fizyczny

Obsługi techniczna hali - "złota rączka" [Belgia]

16 EUR netto/godzina
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia własna działalność
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 16-01-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 3
Język obcy angielski

Treść oferty

Polska firma budowlana podejmie współpracę na zasadach podwykonawstwa z doświadczonym pracownikiem technicznym.

Opis stanowiska:
• Obsługa, konserwacja i bieżące naprawy infrastruktury na dużej hali przemysłowej

Wymagania:
• wiedza i umiejętności z zakresu elektryki, hydrauliki, drobnych prac ogólnobudowlanych
• doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju napraw w obiektach przemysłowych/mieszkalnych
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej
• znajomość języka angielskiego
• własna działalność gospodarcza (lub gotowość założenia), A1
• prawo jazdy i własny samochód

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• kompleksową pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Mava Sp. z o.o.
sku
Bankowa
36
Jelenia Góra
58-500
Polska