Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pracownik biurowy

Pracownik administracyjny [Jelenia Góra]

Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 23-07-2020
Data zakończenia 23-08-2020

Wymagamy

doświadczenie w latach 2
Język obcy angielski

Treść oferty

Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957 poszukuje dla swojego klienta Pracownika ds. Administracji.

Zakres obowiązków:
• wprowadzanie dokumentów do systemu,
• dokonywanie płatności firmowych,
• prowadzenie rejestru kontraktów,
• aktywne poszukiwanie dofinansowań
• mile widziana znajomość podstaw księgowości

Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• stabilne zatrudnienie w firmie z 15 letnim doświadczeniem w branży,
• możliwość awansu.
Jeżeli wyrażasz zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, pamiętaj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Dane osobowe przetwarzane są w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administrator danych: Euworkpower Sp. z o.o.
Rymarska
2a
Wrocław
53-206
Polska