Pokojówka ID Oferty: 160903 Personel sprzątajacy +++ Oberhof +++ Hotel 3*** Tempuskontor GmbH
10.5 EUR brutto/godzina
Forma zatrudnienia: umowa zagraniczna
Rodzaj pracy: praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji: 02-12-2019
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy Nie wymagane
Hotel w Oberhofie szuka POKOJÓWEK/POKOJOWYCH:

Stawka: 10,50 € brutto / godzinę + opłacone zakwaterowanie
Za każdy produktywnie przepracowany dzień pracownik otrzymuje 24 € diety żywieniowej.

Opis stanowiska:
Do obowiązków należy sprzątanie:
- pokoi hotelowych
- pomieszczeń ogólnodostępnych (hol, sale, restauracja, korytarze, łazienki)
- prace okresowe np. mycie okien
- dbanie o stan pościeli oraz środków czystości

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe
- podstawy języka niemieckiego

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Oferujemy:

- niemiecką umowę o pracę
- pracę na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony
- pełny pakiet świadczeń socjalnych
- stałe zatrudnienie
- możliwość wyrabiania nadgodzin
- premię świąteczną
- możliwość otrzymywania cotygodniowych zaliczek
- dodatek urlopowy
- gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim