Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pielęgniarz/pielęgniarka

Pielęgniarka/Pielęgniarz (m/w/d)

2100 - 2200 EUR netto/miesiąc
Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 28-07-2020
Data zakończenia 28-08-2020

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 3
Język obcy niemiecki

Treść oferty

Zakres obowiązków:
* Przestrzeganie zasad pracy ze środkami higieny oraz standardów opieki
* Wsparcie i porady dla krewnych
* Dokumentacja zabiegów pielęgniarskich
* Realizacja całościowej opieki podstawowej i leczniczej
* Podawanie leków i wdrażanie środków terapeutycznych zgodnie z receptą lekarską
* Pomoc w badaniach lekarskich i wizytach
* Współpraca z pracownikami opieki zdrowotnej

Wymagania:
* Ukończone szkolenie zawodowe jako pracownik służby zdrowia i / lub pielęgniarka/-arz lub
* Zagraniczne kwalifikacje zawodowe o równorzędnych kwalifikacjach, uznane w Niemczech
* Certyfikat potwierdzający znajomość języka niemieckiego (poziom B2)
* Odpowiedzialność i profesjonalna praca na rzecz kompleksowej opieki nad pacjentami
* Umiejętność pracy pod presją i aktywna chęć do nauki
* Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
* Stała osoba kontaktowa w sprawach organizacyjnych
* Punktualne i atrakcyjne wynagrodzenie
* Dodatkowe świadczenia państwowe, takie jak zasiłek rodzinny
* Służymy indywidualną poradą dotyczącą zakresu Państwa możliwości, otwierając dostęp do naszej rozległej sieci medycznej

Obecnie szukamy pracowników służby medycznej dla naszych renomowanych klientów w całych Niemczech!
Kastenbauerstraße
2
München
81677
Niemcy