Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pielęgniarz/pielęgniarka

Pielęgniarka 27€/godz.+kwatera opłacona NIEMCY.

Forma zatrudnienia umowa zagraniczna
Rodzaj pracy praca tymczasowa / przez agencję pracy
Data publikacji 25.01.2020

Zapewniamy

transport za granicę
zakwaterowanie bezpłatne

Wymagamy

doświadczenie w latach 3
język obcy niemiecki

Treść oferty

ZADANIA:Kompleksowa Opieka i wspieranie Pacjentów.
Opieka nad chorym ścisle w/g zalecen lekarza + wsparcie przy rehabilitacji.

WYMAGAMY:
Nostryfikacja Dyplomu .Ukończona szkoła na kierunku pielegniarstwo minimum 3 lata
lub Ukończona szkoła na kierunku opiekun środowiskowo/medyczny minimum 3 lata
Niemiecki komunikatywnie konieczność. Zatrudnianiamy do 60 roku Zycia.

Aplikacje CV tylko w jez. NIEMIECKIM.
PIELĘGNIARKI DYPLOMOWANE - NIEMCY - PRACA STAŁA.
Zatrudnienie w Niemieckich Domach Opieki, Szpitalach, Klinikach.

PRACODAWCA: NIEMIECKA AGENCJA PRACY. Umowa o Prace na Niemieckich Warunkach.
Praca od Luty, Marzec,Kwiecien 2020 i w kolejnych miesiacach.

Miejsce Pracy LANDY: Bawaria , Baden Wurttemberg , Hessen.

STAWKA:27,00 EUR brutto/godz. Dieta od 10,00 EUR do 24,00 EUR netto za dzien Pracy.
Pracownicy dojezdzajacy wlasnym autem do Pracy otrzymuja tzw. Kilometrowke
= 0,30 euro cent za kazdy Kilometr.

Dodatkowo wypłacana transza dla Pracownika w wys. 8.000 euro za przepracowane 3 lata.
Od pierwszego dnia pracy odprowadzane składki emerytalne dla Pracownika.

Zakwaterowanie organizuje i opłaca PRACODAWCA.
Koszty podrózy z Polski do Niemiec opłaca PRACODAWCA.
Kanaalstraat
57
Dongen
5104AA
Holandia