Pielęgniarz/pielęgniarka ID Oferty: 115012 Pielegniarka examinierte Krankenschwester 2500-28 sanrusen
2700 - 3000 EUR brutto/miesiąc
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Rodzaj pracy: praca stała
Data publikacji: 19-06-2019
2700 - 3000 EUR brutto / miesiąc
transport
zakwaterowanie
wyżywienie
dokument CV Nie wymagany
doświadczenie w latach 1
język obcy niemiecki
prawo jazdy B
Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow.
Szpitale, kliniki i centra rehabilitacji obecnie poszukuja pracownikow na stanowisko:
PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ (TYLKO PO LICEUM MEDYCZNYM, SZKOLE PIELEGNIARSKIEJ LUB STUDIACH MEDYCZNYCH)
Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

WYMAGANIA:
ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo / zakwaterowanie zapewnione i czesciowo oplacone
nostryfikacja tytułu w Niemczech
doświadczenie zawodowe
komunikatywna znajomość j. niemieckiego (
wysokie umiejętności społeczne i odpowiedzialność
otwartość i umiejętność pracy w grupie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza
wsparcie przy rehabilitacji
opieka w domu po zabiegach, dogladanie i sprawdzanie aparatury
pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach
zakwaterowanie zapewnione i oplacone
umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
opieka konsultanta i wsparcie w załatwieniu formalności
wynagrodzenie: 2800-3200€ brutto (od 2500€ netto / na reke, gdyz godziny nocne w domu za 22-23€ w domu pacjenta mozliwe)
25% für Nachtarbeit von 20:00-00:00 Uhr und von 04:00-06:00 Uhr 40%, für Nachtarbeit von 00:00-04:00 Uhr
50% für Sonntagsarbeit und Feiertag 100%
dodatek do emerytury (dodatkowy firmowy filar emyrytalno-rentowy, Pensionskasse)