Praca za granicą, ogłoszenia o pracę w Polsce i za granicą

Piekarz

PIEKARZ bezpośrednie zatrudnienie w piekarni

Rodzaj zatrudnienia pracodawca
Wymiar czasu pracy pełny
Rodzaj umowy umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 09-06-2021
Data zakończenia 10-07-2021

Zapewniamy

zakwaterowanie płatne

Wymagamy

dokument cv wymagane
doświadczenie w latach 2
Język obcy niemiecki
prawo jazdy B

Treść oferty

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

PIEKARZ

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIE

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Ulm

Oferujemy:
Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
Atrakcyjne wynagrodzenie
Nadgodziny płatne dodatkowo
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (odpłatne)
Płatny urlop
Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech
Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim
Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury)
Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy.

Wymagania:
Wykształcenie zawodowe kierunkowe
Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
Cierpliwość, dokładność, systematyczność, precyzyjność
Prawo jazdy i własny samochód mile widziane
Gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)

Obowiązki:
Praca w piekarni przy wypieku chleba i bułek
Obsługa piekarników przemysłowych
Wykonywanie obowiązków zgodnie z instrukcjami przełożonego
inne obowiązki zgodne z ww. stanowiskiem
Podwale
62
Wrocław
50-010
Polska