Darmowe ogłoszenia o pracę za granicą w Unii Europejskiej

Pakowacz

Linia produkcyjna - pakowanie sałatek lub słodyczy

8.72 - 10.75 GBP brutto/godzina
Rodzaj zatrudnienia agencja pracy
Wymiar czasu pracy pełny
Forma zatrudnienia umowa o pracę
Rodzaj pracy praca stała
Data publikacji 31-07-2020
Data zakończenia 20-08-2020

Zapewniamy

zakwaterowanie darmowe

Treść oferty

Główne obowiązki:

Pakowanie sałatek/słodyczy
Etykietowanie pojemników,
Kontrola jakości produktu,
Zachowanie standardów higieny oraz BHP.

Wymagania:
Rzetelność, umiejętność pracy w grupie,Dyspozycyjność i chęć do pracy,Język angielski nie jest wymagany (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem).
Oferujemy:

Legalne, stałe zatrudnienie z angielskim pracodawcą,
Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo – co piątek,
Przy pracy w nadgodzinach oferujemy 125% stawki podstawowej (po przepracowaniu 38,5 h)
Prawo do angielskich świadczeń socjalnych,
Nowoczesne zaplecze, magazyn i hala produkcyjna,
Możliwość podjęcia pracy od zaraz,Możliwość szybkiego rozwoju i awansu,
Pomoc merytoryczna ze strony polskich i angielskich rekruterów.
Nie pobieramy żadnych opłat.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO).
Opolska
17-19/1
Katowice
40-084
Polska